KONTAKTA OSS

Hör av dig till vår ServiceDesk så hjälper de dig med IT-lösningen på ditt företag.

Telefon

021-665 58 90

 

E-post

support@goprofessional.se

 

Öppettider

Måndag-fredag
07.00-17.00

För kunder med utökad ServiceDesk kan andra öppettider erbjudas.

Jour 24/7

Ring 021-665 58 99 för att nå tekniker. Supportärenden under jourtid debiteras med 1500 kr/ärende + löpande timdebitering.

Erik Johansson

vd
021-665 58 81
erik@goprofessional.se

Karolina Lindström

Ekonomi & administration
021-665 58 82
karolina@goprofessional.se

Markus Johansson

IT-tekniker
021-665 58 84
markus@goprofessional.se

Hans Granholm

IT-tekniker
021-665 58 86
hans@goprofessional.se

Tobias Lindborg

IT-tekniker
021-665 58 87
tobias@goprofessional.se

Joacim Andersson

IT-tekniker
021-665 58 85
joacim@goprofessional.se

IT-tekniker

Vet du någon som passar här?  Tipsa oss gärna.

021-665 58 88
jobb@goprofessional.se

Kontakta oss

7 + 2 =

GoProfessional Sweden AB

021-665 58 80
info@goprofessional.se

Klockartorpsgatan 14
“Tidningshuset”
723 44 Västerås

Om GoProfessional

GoProfessional är en helhetsleverantör inom IT för företag. Vi hjälper er att få ett helhetsgrepp om företagets IT miljö. Oavsett om ni vill flytta hela IT miljön till molnet eller bara vill ha hjälp med en enkel backup så hjälper vi er.